Marka

Budując markę MILONI od początku mieliśmy jasność, co będzie nas charakteryzować: naturalne drewno i najwyższa jakość. To nasze priorytety w procesie projektowania i produkcji mebli. Wierzymy, że takie podejście, wsparte profesjonalną obsługą Klienta, przetrwa na rynku pomimo wahań globalnej koniunktury.

W MILONI stawiamy na naturalne drewno dębowe. Ten szlachetny materiał wymaga jednak bardzo rygorystycznej selekcji i odpowiedniego przygotowania przed obróbką. W praktyce oznacza to, że niewielki procent zakupionego drewna stanowi odpowiedni materiał do produkcji naszych mebli. Najwyższą jakość naszych wyrobów potwierdza także fakt, że nie stosujemy klejenia elementów drewnianych na długości. Oznacza to, że deski blatu wykonane są na jego długości z jednego kawałka materiału, co pozwala wyeksponować piękno naturalnego rysunku drewna.

Do zabezpieczenia i pielęgnacji drewna stosujemy najwyższej jakości niemieckie olejowoski. Wszelkie okucia, elementy metalowe i łączące to produkty najlepszych firm w tych branżach na rynku europejskim. Takie zestawienie materiałów w połączeniu z profesjonalnym wykonaniem pozwala nam oferować produkty najwyższej próby.