Komody drewniane na zamówienie

Komody na zamówienie

Komody drewniane na wymiar

Nieodzownym elementem przestrzeni domowej jest komoda. Ten mebel pozwala w wygodny sposób przechowywać wszystko, co niezbędne, a jednocześnie podkreśla styl wnętrza, w którym się znajduje. Komoda może pełnić różne funkcje i skrywać rozmaite przedmioty. Dzięki temu nadaje się do wykorzystania właściwie w każdym pomieszczeniu – w salonie, jadalni, pokoju gościnnym czy sypialni. Żeby odpowiedzieć na indywidualne potrzeby naszych Klientów, wykonujemy komody na zamówienie.

DOPASUJ KOMODĘ MILONI DO SWOICH POTRZEB


Wybierz model


Wybierz rozmiar


Wybierz kolor

ZAMÓW KOMODĘ WŁASNEGO PROJEKTU

Masz własny pomysł na wymarzoną komodę? Możemy ją dla Ciebie wykonać! Opisz swój projekt i prześlij rysunki. Kliknij przycisk poniżej, aby przejść do kreatora.

KOMODY NA ZAMÓWIENIE - REALIZACJE

Istnieje wiele sposobów modyfikacji drewnianych komód MILONI. Można dostosować ich kolor do innych mebli, tak by wyglądały jak część jednej, przemyślanej całości. Można też zmienić nieco wymiary komody na zamówienie, by była bardziej proporcjonalna względem stołu lub innych elementów wnętrza.

Produkowane przez nas komody drewniane na zamówienie mogą się różnić od katalogowych nie tylko od zewnątrz – „najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”. Wychodzimy z założenia, że każdy mebel powinien być piękny, a jednocześnie bezpieczny i wygodny w użytkowaniu. Dlatego komoda na zamówienie może posiadać inną liczbę i wielkość poszczególnych elementów – takich jak szuflady, półki, drzwiczki i szuflady wewnętrzne – zgodnie z życzeniami Klientów. Każdorazowo wysyłamy naszym Klientom szkice nietypowych mebli do akceptacji. Dzięki temu nie tylko forma, ale i funkcja komody na zamówienie może być idealnie dopasowana do przyszłego właściciela.

Warto podkreślić, że bez względu na wymiary i konstrukcję, fronty komody na zamówienie MILONI zawsze wykonane są z desek, których długość odpowiada długości całego mebla. Takie rozwiązanie jest trudne w realizacji, jednak pozwala uzyskać piękny i spójny rysunek dębu na całej powierzchni frontów. Nawet podziały na drzwiczki czy szuflady nie zaburzają harmonii wynikającej z naturalnej linii słojów drewna.

Komoda na zamówienie to mebel, który warto wyeksponować. Dobrze jest zastanowić się nad tym, gdzie i w jaki sposób zostanie ona docelowo ustawiona. Szczególnie ważne jest dobre dopasowanie komody i stołu, gdy dzielą wspólną przestrzeń jadalni. Te meble są zazwyczaj niemałych gabarytów i nie powinny ze sobą rywalizować, a harmonijnie współgrać. Jeśli komoda na zamówienie ma stać w salonie, warto upewnić się, że inne meble w tym pomieszczeniu będą do niej pasowały. Najlepszym uzupełnieniem komód MILONI będą szafki RTV i stoliki kawowe MILONI. One także mogą być modyfikowane i wykonane jako meble na zamówienie. Dodatkowo, jeśli komoda będzie stać przy ścianie wykończonej listwą przypodłogową, warto ją zamówić w wersji z cofniętymi nogami – dzięki temu bez problemu zostanie dosunięta do samej ściany.