Płatność i dostawa

PŁATNOŚĆ

Po potwierdzeniu zamówienia na naszej stronie można dokonać płatności zamawiając fakturę proforma i na jej podstawie wykonując przelew bankowy lub wybierając płatność za pośrednictwem PayU. Ta druga forma płatności pozwala na dokonanie przelewu bankowego poprzez PayU, płatność kartą lub zakup na raty. 
Przy zamawianiu wyceny na meble nietypowe należy poczekać na otrzymanie oferty ze strony MILONI. 
Po otrzymaniu oferty na adres e-mail należy przejść do formularza zakupowego klikając przycisk zawarty w ofercie. Po przejściu wszystkich kroków zamówienia, należy dokonać wyboru rodzaju płatności tak samo, jak dla zakupów standardowych produktów na stronie. 


DOSTAWA

Pomiędzy Twoim domem, a miejscem w którym powstają nasze meble istnieje droga, którą trzeba sprawnie i bezpiecznie pokonać. W MILONI dbamy o to, by opakowania naszych mebli gwarantowały bezproblemowe pokonanie tej drogi. Współpracujemy z najlepszymi przewoźnikami w kraju, oferując sprawną logistykę na terenie całej Polski. Całość kosztów związanych z wysyłką mebla pozostaje po naszej stronie. Każdy mebel transportowany jest w solidnym opakowaniu na drewnianej palecie, dzięki czemu mamy pewność, że przesyłka dotrze do Ciebie sprawnie i bezpiecznie.