Kolekcje mebli drewnianych Miloni


Kolekcje MILONI to zestawy mebli drewnianych podobnych do siebie pod względem stylu i formy. Na naszej stronie nowoczesne meble dębowe dostępne są w czterech kolekcjach: BLOX, FOX, FRAME i OX. W każdej znajduje się stół do jadalni, komoda, szafka RTV oraz stolik kawowy. Kolekcje BLOX i FRAME zawierają też krzesła. Szczególną cechą wspólną wszystkich mebli z jednej kolekcji są ich charakterystyczne nogi. Sposób łączenia ze sobą poszczególnych elementów mebli również jest spójny dla każdej z kolekcji. Żeby przeczytać o tym, czym charakteryzuje się wybrana kolekcja mebli MILONI, wystarczy przejść na jej podstronę.

Kolekcje to doskonały sposób na znalezienie drewnianych mebli, które idealnie ze sobą współgrają. Tym, którym zależy na utrzymaniu harmonijnego stylu w jadalni, salonie, a nawet w całym domu, z pomocą mogą przyjść właśnie kolekcje MILONI. Niektóre meble MILONI (stoły DECO, FLY, LOFT i WILD oraz stół i krzesła AVANGARDE) nie są częścią większych kolekcji. Można je jednak śmiało zestawiać z meblami z innych serii. 

Meble z każdej kolekcji są dostępne w dowolnym z sześciu kolorów MILONI (Off White, Pure, Natural, Tobacco, Cacao lub Nutty). Przy indywidualnym zamówieniu można także wybrać niestandardowe wybarwienie drewna.

Jeśli w wybranej kolekcji MILONI brakuje mebla, którego szukasz, napisz nam o tym. Produkujemy meble na zamówienie, które mogą doskonale uzupełnić każdą z naszych kolekcji.Polskie rzemiosło

Jesteśmy firmą rodzinną, nasze meble
projektujemy i produkujemy w Polsce. 


100% drewna

Tworzymy meble z najwyższej jakości
drewna dębowego z polskich lasów. 


Morze możliwości

Realizujemy zamówienia na meble z naszej oferty i produkujemy na zamówienie.