Stoliki kawowe drewniane na zamówienie

Stoliki na zamówienie

Stoliki kawowe drewniane na wymiar

Stolik kawowy to mebel o niewielkim gabarycie, ale wielkim znaczeniu. To przy nim spędzamy chwile relaksu i odpoczynku, to przy nim siadamy po posiłku z rodziną lub znajomymi. Stolik kawowy nie powinien jednak zdominować wnętrza swoim wyglądem. Jego funkcją jest „wkomponowanie się” w otoczenie, tak by mógł skutecznie spełniać swoją rolę, a jednocześnie się nie narzucać. Efekt taki można uzyskać zlecając wykonanie stolika kawowego na zamówienie, który będzie odwzorowaniem większego stołu stojącego w jadalni. Stolik wykonany na zamówienie szczególnie dobrze sprawdzi się w otwartych jadalniach, gdzie stolik i stół funkcjonują razem w jednej przestrzeni. Wykonanie stolika na zamówienie w formie „młodszego brata” jadalnianego stołu to najczęściej wybierana opcja przez klientów MILONI.

DOPASUJ STOLIK KAWOWY MILONI DO SWOICH POTRZEB


Wybierz model


Wybierz rozmiar


Wybierz kolor

ZAMÓW STOLIK KAWOWY WŁASNEGO PROJEKTU

Masz własny pomysł na wymarzony stolik kawowy? Możemy go dla Ciebie wykonać! Opisz swój projekt i prześlij rysunki. Kliknij przycisk poniżej, aby przejść do kreatora.

STOLIKI KAWOWE NA ZAMÓWIENIE - REALIZACJE

Dla zachowania odpowiednich proporcji stolika na zamówienie, niektóre jego elementy (np. grubość blatu lub przekrój nogi) zostają odpowiednio przeskalowane. Jeśli stolik nie jest w bliskim sąsiedztwie stołu, można jego wyglądem nawiązać do akcentów występujących w salonie. Możemy wykonać metalowe nogi w kolorze na zamówienie lub wybarwić drewno tak, by pasowało do innych elementów wnętrza.

W projektowaniu wyglądu stolika na zamówienie kluczowe jest zaplanowanie jego wysokości. Powinna ona odpowiadać zestawowi wypoczynkowemu, przy którym stolik będzie stał. Zbyt niski, jak również zbyt wysoki stolik kawowy w stosunku do kanapy lub foteli, będzie wyglądał nieproporcjonalnie. Warto zatem znać wysokość siedziska kanapy/fotela/sofy, zanim zlecimy wykonanie stolika kawowy na zamówienie. 

Jeśli chcemy mieć ulubioną książkę czy gazetę zawsze pod ręką a jednocześnie cenimy sobie czystość i estetykę naszej przestrzeni życiowej, warto zastanowić się nad wyborem stolika kawowego na zamówienie wyposażonego w półkę. Rozwiązanie takie jest bardzo praktyczne i często wybierane przez klientów MILONI.