Stoliki kawowe drewniane na zamówienie

Stoliki na zamówienie

STOLIKI KAWOWE DREWNIANE NA WYMIAR

Stolik kawowy to mebel o niewielkich rozmiarach, ale wielkim znaczeniu. To przy nim spędzamy chwile relaksu i odpoczynku, to przy nim siadamy do podwieczorku z rodziną lub znajomymi. Stolik kawowy nie powinien jednak zdominować wnętrza, jego zadaniem jest raczej dobrze wkomponować się w otoczenie. Najlepiej, jeśli stolik idealnie koresponduje z większym stołem – zwłaszcza w przypadku otwartych jadalni, gdzie stolik kawowy i stół jadalniany funkcjonują we wspólnej przestrzeni. W MILONI jesteśmy w stanie sprostać tym wszystkim wymaganiom. Właśnie dlatego oferujemy naszym Klientom stoliki na zamówienie.

DOPASUJ STOLIK KAWOWY MILONI DO SWOICH POTRZEB


Wybierz model


Wybierz rozmiar


Wybierz kolor

ZAMÓW STOLIK KAWOWY WŁASNEGO PROJEKTU

Masz własny pomysł na wymarzony stolik kawowy? Możemy go dla Ciebie wykonać! Opisz swój projekt i prześlij rysunki. Kliknij przycisk poniżej, aby przejść do kreatora.

STOLIKI KAWOWE NA ZAMÓWIENIE - REALIZACJE

Klienci MILONI najczęściej wybierają stoliki na zamówienie, które przypominają stylistyką stoły do jadalni. Czasem stolik na zamówienie jest wręcz mniejszą kopią stołu jadalnianego, jednak dla zachowania odpowiednich proporcji niektóre jego elementy (np. grubość blatu lub przekrój nogi) zostają odpowiednio przeskalowane.

Jeśli stolik kawowy nie stoi w bliskim sąsiedztwie stołu jadalnianego, warto upewnić się, że pasuje do innych elementów wnętrza. Stolik kawowy na zamówienie z metalowymi nogami łatwo dostosować kolorystycznie do każdej przestrzeni, ponieważ jego nogi można zamówić w dowolnym kolorze z palety RAL. Jeśli chodzi o stoliki na zamówienie, istnieje też możliwość niestandardowego wybarwienia ich elementów drewnianych. Warto zamówić próbnik kolorów MILONI, żeby wybrać idealny odcień drewna.

Projektując stolik na zamówienie należy dobrze przemyśleć jego wysokość. Powinna ona odpowiadać zestawowi wypoczynkowemu, przy którym stolik na zamówienie będzie stał. Zbyt niski czy zbyt wysoki stolik kawowy będzie niewygodny w użytkowaniu i nieproporcjonalny w stosunku do sofy oraz foteli. Warto zatem znać wysokość siedzisk w zestawie wypoczynkowym jeszcze zanim stolik na zamówienie zostanie wykonany. 

Stoliki na zamówienie mogą być także wyposażone w półkę. To świetna opcja dla tych, którzy cenią sobie uporządkowaną przestrzeń życiową, a jednocześnie chcą mieć ulubioną książkę czy gazetę zawsze pod ręką. Klienci MILONI często decydują się na to praktyczne rozwiązanie.

Stoliki kawowe na zamówienie warto uzupełnić o szafki RTV i komody z oferty MILONI.