Stoły drewniane na zamówienie

Stoły na zamówienie

Stoły drewniane na wymiar

Stół to wyjątkowy mebel w każdym domu. Jest kompanem wspólnych spotkań, zarówno tych uroczystych, jak i tych codziennych. Może też pełnić rolę domowego centrum dowodzenia. Niezależnie od tego, jaką ma funkcję, stół często jest głównym wyznacznikiem charakteru wnętrza.

Urządzając mieszkania i domy, szukamy sposobów na to, by dostosować przestrzeń, w której żyjemy, do naszych gustów i osobowości. Indywidualnie zaprojektowany stół na zamówienie może doskonale odpowiedzieć na te potrzeby i podkreślać wyjątkowość miejsca, do którego trafi.

W MILONI wykonujemy stoły na zamówienie tak, żeby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Niemal połowa naszej produkcji to właśnie stoły drewniane na zamówienie. Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie tego rodzaju mebli. Najczęściej na życzenie Klientów modyfikujemy wymiary stołów, odcienie olejowosków i systemy rozkładania.

Wykonujemy również stoły drewniane na zamówienie dokładnie według projektu Klienta – pod warunkiem, że nie są to kopie stołów innych producentów.

DOPASUJ STÓŁ MILONI DO SWOICH POTRZEB


Wybierz model


Wybierz rozmiar


Wybierz kolor

ZAMÓW STÓŁ WŁASNEGO PROJEKTU

Masz własny pomysł na wymarzony stół? Możemy go dla Ciebie wykonać! Opisz swój projekt i prześlij rysunki. Kliknij przycisk poniżej, aby przejść do kreatora.

STOŁY NA ZAMÓWIENIE - REALIZACJE

Wybierając drewniane stoły na zamówienie, warto przemyśleć kilka spraw. Pierwszą z nich jest rozmiar stołu, szczególnie w przypadku stołów rozkładanych. Ważne jest, by stół na zamówienie dobrze wpasował się we wnętrze. Zbyt duży stół może zdominować salon lub jadalnię, natomiast zbyt mały może być niewygodny w codziennym użytkowaniu. Dlatego na etapie projektowania dobrze jest naszkicować kredą na podłodze obrys stołu, zarówno w wersji rozłożonej, jak i złożonej. Ten prosty zabieg zdecydowanie ułatwi wybór odpowiednich gabarytów mebla.

Bardzo istotna w specyfikacji jest też kolorystyka stołu. Produkowane w MILONI stoły na zamówienie wykonane są w 100% z drewna, którego barwa i rysunek są za każdym razem niepowtarzalne i unikatowe – tak jak surowiec, z którego powstały. Z tego powodu stół drewniany na zamówienie będzie się nieco różnił kolorystycznie od podłogi czy mebli wykonanych z płyt laminowanych okleiną syntetyczną. Na życzenie Klienta wykonujemy próbki wybarwień drewna. Dzięki nim łatwo można sprawdzić, jaki kolor drewna najlepiej będzie pasował do wnętrza, w którym stanie stół na zamówienie.

Stoły na zamówienie mogą mieć różne systemy rozkładania w zależności od bryły mebla, wymiarów blatu czy preferencji Klienta. Jednak warto też dopasować system rozkładania do miejsca, w którym stół zostanie umieszczony. Jeśli stół na zamówienie będzie stał jednym z krótkich boków przy ścianie, to system rozkładania powinien być tak dobrany, żeby przy rozkładaniu nie było konieczności odsuwania całego mebla od ściany.  

W MILONI można zamówić także stoły rozkładane z niedzielonym blatem. Tego rodzaju stół w wersji złożonej wygląda bardzo estetycznie, bo jego system rozkładania nie jest widoczny.

Zapraszamy do skorzystania z naszego kreatora przygotowanego do prostego i szybkiego wysyłania zapytań. Na każdą wiadomość odpisujemy, załączając kompleksową ofertę prezentującą możliwości wykonania stołów według wcześniej przesłanej specyfikacji. W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z zespołem MILONI, przed którym drewniane stoły na zamówienie nie mają żadnych tajemnic.

Warto również pamiętać, że oprócz stołów produkujemy także inne meble na zamówienie.