Stoły drewniane na zamówienie

Stoły na zamówienie

Stoły drewniane na wymiar

Stół to wyjątkowy mebel w każdym domu. Jest kompanem wspólnych spotkań, zarówno tych uroczystych, jak i tych codziennych. Poza pełnieniem funkcji „centrum dowodzenia”, stół często jest też centralnym punktem wnętrza, podkreślającym jego charakter.

Urządzając przestrzeń w mieszkaniach i domach, szukamy sposobów na to, by dostosować otoczenie w którym żyjemy do naszych gustów i charakterów. Znakomitym sposobem na to, by podkreślić wyjątkowość miejsca, jest pokazanie w nim stołu wykonanego na indywidualne zamówienie.

W MILONI wykonujemy stoły na zamówienie, które pod wieloma względami mogą być dopasowane do potrzeb ich właścicieli. Niemal połowa naszej produkcji to właśnie stoły drewniane na zamówienie, dopasowane do potrzeb naszych klientów. Możliwości produkcji drewnianych stołów na zamówienie są niemal nieograniczone. Najczęstszymi zamawianymi modyfikacjami są zmiany wymiarów stołu, dopasowanie indywidualnego koloru czy zmiana funkcji rozkładania. Wykonujemy również stoły drewniane na zamówienie według indywidualnych projektów, pod warunkiem że nie są to kopie wzorów innych producentów.

DOPASUJ STÓŁ MILONI DO SWOICH POTRZEB


Wybierz model


Wybierz rozmiar


Wybierz kolor

ZAMÓW STÓŁ WŁASNEGO PROJEKTU

Masz własny pomysł na wymarzony stół? Możemy go dla Ciebie wykonać! Opisz swój projekt i prześlij rysunki. Kliknij przycisk poniżej, aby przejść do kreatora.

STOŁY NA ZAMÓWIENIE - REALIZACJE

Decydując się na kupno stołu na zamówienie, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów związanych z realizacją takiego zlecenia. Pierwszym z nich jest dobór właściwego rozmiaru stołu, szczególnie w przypadku rozkładanych stołów na zamówienie. Ważne, by stół dobrze wpasował się we wnętrze. Zbyt duży stół może zdominować salon lub jadalnię, natomiast zbyt mała bryła stołu może być niewygodna w codziennym użytkowaniu. Radzimy przed wyborem rozmiaru stołu naszkicować jego obrys kredą na podłodze, zarówno w wersji rozłożonej, jak i złożonej. Ten prosty zabieg pozwoli właściwie dobrać proporcje stołu wykonanego na zamówienie do wnętrza, w którym ma się znaleźć.

Kolejnym aspektem, szczególnie istotnym przy zamawianiu drewnianego stołu na zamówienie, jest jego kolorystyka. Produkowane w MILONI stoły wykonane są w 100% z drewna, którego barwa i rysunek są za każdym razem niepowtarzalne i unikatowe, tak jak surowiec, z którego powstały. W związku z tym, ważne jest, aby pamiętać, że stół wykonany z drewna zawsze będzie różnił się od podłogi, czy innych mebli wykonanych z płyt laminowanych okleiną syntetyczną. Na życzenie naszych klientów wykonujemy próbki wybarwień drewna, tak by dostosować się do oczekiwań zamawiającego.

Stoły na zamówienie mogą mieć wiele wersji systemów rozkładania. Ich dobór zależy od wielu parametrów. Część z nich zależy do bryły stołu produkowanego na zamówienie, wymiaru stołu w formie złożonej, czy estetyki mebla. Wybierając opcję produkcji drewnianego stołu rozkładanego wykonanego na indywidualne zamówienie, często możliwe jest dopasowanie systemu rozkładania do miejsca, w którym stół będzie stał. Warto zwrócić uwagę na to, że jeśli stół na zamówienie będzie na co dzień stał jednym z krótkich boków przy ścianie, to system rozkładania powinien być tak dobrany, żeby nie było konieczności odsuwania całego stołu od ściany w przypadku konieczności jego rozłożenia. Inną wartą podkreślenia możliwością jest wybór opcji stołu rozkładanego z blatem niedzielonym. Rozwiązanie takie z pewnością korzystnie wpływa na estetykę stołu wykonanego na zamówienie.

Zapraszamy do skorzystania z konfiguratora przygotowanego do szybkiego i prostego w obsłudze wysyłania zapytań. Na każdą wiadomość odpisujemy załączając kompleksową ofertę prezentującą możliwości wykonania drewnianych stołów na zamówienie według wcześniej przesłanej specyfikacji. W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z zespołem MILONI, który w profesjonalny sposób przeprowadza przez meandry możliwości wykonania drewnianych stołów na zamówienie.