KRZESŁA DREWNIANE NA ZAMÓWIENIE

Krzesła na zamówienie

Krzesła drewniane na wymiar

Krzesło to cichy bohater wnętrza. Często nie jest meblem wyeksponowanym, a jedynie dodatkiem do jadalni, w której dominuje duży stół czy wyrazista komoda. Jednak czasem zdarza się, że to właśnie krzesła nadają ton przestrzeni, w której się znajdują. Występujące w liczbie kilku bądź kilkunastu sztuk krzesła mogą mieć decydujący wpływ na charakter całego pomieszczenia.

DOPASUJ KRZESŁO MILONI DO SWOICH POTRZEB


Wybierz model


Wybierz rozmiar


Wybierz kolor

ZAMÓW KRZESŁO WŁASNEGO PROJEKTU

Masz własny pomysł na wymarzony stół? Możemy go dla Ciebie wykonać! Opisz swój projekt i prześlij rysunki. Kliknij przycisk poniżej, aby przejść do kreatora.

KRZESŁA NA ZAMÓWIENIE - REALIZACJE

Krzesła na zamówienie to idealne rozwiązanie dla tych, którzy marzą o meblach wyjątkowych i nieszablonowych. W MILONI lubimy spełniać życzenia, dlatego właśnie oprócz krzeseł z oferty standardowej, proponujemy naszym Klientom krzesła na zamówienie. Opcję tę szczególnie polecamy tym, którzy szukają krzeseł z tapicerowanym siedziskiem. Obicia krzeseł MILONI mogą być wykonane ze skóry naturalnej bądź z tkaniny tapicerskiej. Skórzane obicia dostępne są w sześciu podstawowych kolorach, a te z materiału – w dwunastu. Istnieje także możliwość zamówienia krzeseł z tapicerką w niestandardowym kolorze. Dzięki temu krzesło na zamówienie można perfekcyjnie dopasować do istniejących już w przestrzeni jadalnianej mebli tapicerowanych. Obicie może być również wykonane z materiału dostarczonego przez Klienta. Siedzisko wykonane na zamówienie sprawdzi się doskonale jako akcent łączący różne elementy wystroju wnętrza.

Krzesła drewniane na zamówienie mogą mieć także inną wysokość niż standardowa. Rozwiązanie takie polecamy szczególnie osobom o nietypowym wzroście. Produkowane przez nas krzesła na zamówienie mogą być zarówno wyższe, jak i niższe od standardowych.

Uzupełnieniem krzeseł stołowych są produkowane na zamówienie krzesła barowe – hokery. Ten typ krzeseł jest coraz bardziej popularny w nowoczesnych wnętrzach, w których jeden z blatów w kuchni często pełni funkcję dodatkowego stołu.

W MILONI każde krzesło na zamówienie może być modyfikacją jednego z modeli katalogowych lub meblem wykonanym od podstaw według autorskiej wizji Klienta.

Wybierając krzesła na zamówienie, warto wiedzieć, do jakiego stołu mają one pasować. Do naszych krzeseł polecamy szczególnie stoły dębowe z oferty MILONI. Jeśli jednak wśród stołów MILONI nie ma takiego, o jakim marzysz, to nic straconego. Możemy stworzyć stół specjalnie dla Ciebie, ponieważ produkujemy też stoły na zamówienie.