Krzesła drewniane na zamówienie

Krzesła na zamówienie

Krzesła drewniane na wymiar

Krzesło to taki „cichy bohater” każdego wnętrza. Często nie jest meblem wyeksponowanym, a jedynie dodatkiem do jadalni, w której dominuje stół, czy wyrazista komoda. Czasem jednak, to właśnie krzesła podkreślają styl wnętrza, ponieważ występując w ilości kilku bądź kilkunastu sztuk mogą nadać wnętrzu ton lub być wyrazistym akcentem – „kropką nad i”.

DOPASUJ KRZESŁO MILONI DO SWOICH POTRZEB


Wybierz model


Wybierz rozmiar


Wybierz kolor

ZAMÓW KRZESŁO WŁASNEGO PROJEKTU

Masz własny pomysł na wymarzony stół? Możemy go dla Ciebie wykonać! Opisz swój projekt i prześlij rysunki. Kliknij przycisk poniżej, aby przejść do kreatora.

KRZESŁA NA ZAMÓWIENIE - REALIZACJE

Chcąc mieć w swoim wnętrzu krzesła wyjątkowe i niepowtarzalne, warto rozważyć zlecenie wykonania krzesła na zamówienie. Opcję tę szczególnie polecamy tym, którzy szukają krzeseł z tapicerowanym siedziskiem – takie krzesła zrobione na zamówienie mogą być tym potrzebnym i idealnie dopasowanym akcentem w ich wnętrzu. W MILONI produkujemy krzesła w sześciu podstawowych kolorach obicia siedziska ze skóry naturalnej oraz w dwunastu kolorach z tkaniny tapicerskiej. Dajemy także możliwość zamówienia krzesła z tapicerką w niestandardowym kolorze, możemy także wykonać obicie siedziska tkaniną powierzoną. Dzięki takim rozwiązaniom można perfekcyjnie dopasować kolor tapicerki krzesła do istniejących już w przestrzeni jadalnianej mebli tapicerowanych.

Krzesła drewniane na zamówienie mogą być również wykonane w innej wysokości niż standardowa. Rozwiązanie takie polecamy szczególnie osobom znacznie odbiegających wzrostem od przeciętnej. Produkowane przez nas krzesła na zamówienie mogą być zarówno wyższe, jak i niższe od standardowych.

Uzupełnieniem krzeseł stołowych mogą być barowe krzesła na zamówienie - hokery. Ten typ krzeseł jest coraz bardziej popularny w nowoczesnych wnętrzach posiadających miejsce na dodatkową przestrzeń na blat, który może być uzupełnieniem głównego stołu w jadalni i jednocześnie blatem roboczym.