Nowoczesny stół drewniany

Stoły Miloni

Życie toczy się przy stole, postaw na jego jakość.


Polskie rzemiosło

Jesteśmy firmą rodzinną, nasze meble
projektujemy i produkujemy w Polsce. 


100% drewna

Tworzymy meble z najwyższej jakości
drewna dębowego z polskich lasów. 


Morze możliwości

Realizujemy zamówienia na meble z naszej oferty i produkujemy na zamówienie.

Nowoczesne stoły drewniane to najbardziej charakterystyczne produkty MILONI. Każdy nowoczesny stół naszej produkcji wykonany jest z drewna dębowego wykończonego naturalnym olejowoskiem w jednym z sześciu kolorów: Off White, Pure, Natural, Tobacco, Cacao lub Nutty. Większość stołów MILONI stoi na dębowych nogach, ale niektóre stoły designerskie mają nogi metalowe.

Stół zwykle znajduje się w centralnej części domu i ma decydujący wpływ na charakter wnętrza. Przy stole spędza dużo czasu, dlatego wybór odpowiedniego modelu jest bardzo istotny. Najlepiej zdecydować się na stół nowoczesny, który jest wygodny i praktyczny, a zarazem piękny i wyjątkowy. Takie są stoły nowoczesne naszej produkcji. Każdy stół MILONI to kawałek natury ujęty w estetyczną i funkcjonalną formę.

Każdy stół MILONI to stół nowoczesny, ponieważ został wykonany w najnowszej technologii. Konstrukcja tych stołów jest trwała i stabilna dzięki zastosowaniu metody trójwarstwowego klejenia drewna dębowego. W MILONI deski blatów nigdy nie są łączone na długości, przez co mogą eksponować naturalnie piękne rysunki słojów drewna.

W ofercie MILONI można znaleźć różne nowoczesne stoły: prostokątne i okrągłe, duże i małe, rozkładane i nierozkładane. Wszystkie stoły MILONI, poza modelami FLY, OX i WILD, posiadają wersję rozkładaną. W takiej wersji blat stołu można przedłużyć, żeby w razie potrzeby zmieściło się przy nim więcej osób. W MILONI można zamówić także nowoczesne stoły rozkładane z niedzielonym blatem. Tego rodzaju designerski stół w wersji złożonej nie zdradza swojej dodatkowej funkcji i wygląda bardzo estetycznie.

Produkowane przez nas stoły drewniane nowoczesne są wyjątkowe i niepowtarzalne. Każdy z nich ma nieco inny odcień i rysunek – tak jak drzewa, z których powstały. Wierzymy, że stoły nowoczesne to meble tworzone w zgodzie z naturą, dlatego do wykańczania stołów MILONI nie stosujemy lakierów, a ekologiczne olejowoski. 

Nasze nowoczesne stoły drewniane zdobywały prestiżowe nagrody w konkursach meblarskich („Diament Meblarstwa 2014” za stół designerski FRAME i „Diament Meblarstwa 2016” za nowoczesny stół drewniany LOFT, dodatkowo stół nowoczesny LOFT dostał się do finału konkursu „Dobry Wzór 2016”).

Warto również pamiętać, że oprócz stołów z oferty katalogowej produkujemy stoły na zamówienie. Jesteśmy przekonani, że idealny stół drewniany nowoczesny czeka na Ciebie w MILONI.