Nowoczesny stół drewniany

Stoły Miloni

Życie toczy się przy stole, postaw na jego jakość.


Polskie rzemiosło

Jesteśmy firmą rodzinną, nasze meble
projektujemy i produkujemy w Polsce. 


100% drewna

Tworzymy meble z najwyższej jakości
drewna dębowego z polskich lasów. 


Morze możliwości

Realizujemy zamówienia na meble z naszej oferty i produkujemy na zamówienie.

 


Nowoczesne stoły do nowoczesnych wnętrz

Nowoczesne stoły drewniane to najbardziej charakterystyczne produkty w ofercie MILONI. Każdy stół wykonany jest z drewna dębowego, wykończonego naturalnym olejowoskiem, w jednym z sześciu kolorów: Off White, Pure, Natural, Tobacco, Cacao lub Nutty. W większości stołów MILONI blaty opierają się na dębowych nogach, tylko niektóre stoły designerskie mają nogi metalowe.

Stół na wskroś nowoczesny

Stół wyznacza centrum domu i ma decydujący wpływ na charakter wnętrza. Ilość czasu spędzanego przy stole sprawia, że wybór odpowiedniego modelu jest niezwykle istotny. Najlepiej zdecydować się na stół drewniany nowoczesny, który jest wygodny i praktyczny, a jednocześnie piękny i niepowtarzalny. Trzeba bowiem pamiętać o tym, że nie ma dwóch identycznych nowoczesnych stołów, ale też o tym, że absolutnie każdy stół MILONI jest niczym fragment natury zamknięty w estetycznej i funkcjonalnej formie.

Tu i teraz – nowoczesny stół drewniany

Wszystkie nowoczesne stoły MILONI zostały wyprodukowane przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Dzięki zastosowaniu metody trójwarstwowego klejenia drewna dębowego, konstrukcja blatu jest trwała i stabilna. W MILONI deski blatów nigdy nie są łączone na długości, przez co na każdym nowoczesnym stole wyeksponowane są naturalnie piękne rysunki słojów drewna.

Stół designerski do wnętrza z charakterem

Patrząc przekrojowo na ofertę MILONI można w niej znaleźć różne nowoczesne stoły: prostokątne i okrągłe, duże i małe, rozkładane i nierozkładane. Wszystkie te stoły, poza takimi modelami, jak FLY, OX i WILD, występują w postaci rozkładanej. W tej wersji blat można przedłużyć, by w razie potrzeby przy stole zmieściło się więcej osób. W MILONI można zamówić także nowoczesne stoły rozkładane z niedzielonym blatem. Tego rodzaju stół w wersji złożonej subtelnie skrywa swoją dodatkową funkcję, dzięki czemu wygląda bardzo estetycznie i wprowadza do wnętrza harmonię.
Nowoczesny charakter stołów to w dużej mierze zasługa, wspomnianej już, innowacyjnej technologii trójwarstwowego klejenia drewna na blaty. Równie istotne jest zastosowanie systemów rozkładania wspomagających użytkownika w procesie powiększania nowoczesnego stołu drewnianego. Staje się to możliwe dzięki coraz szerszej ofercie stołów rozkładanych z wkładką typu Butterfly. Schowana pod stołem wkładka złożona jest na pół, a dzięki obrotowej osi, wygodnej rączce i systemowi prowadzenia wkładki, rozkładanie może się odbywać bez wysiłku, przy użyciu jednej ręki.

Nowoczesne stoły drewniane – nie do powtórzenia

Produkowane przez nas stoły drewniane nowoczesne są wyjątkowe przez to, że są niepowtarzalne. Każdy z nich ma nieco inny odcień i rysunek – tak jak drewno, z którego powstały. Wierzymy, że stoły nowoczesne MILONI to meble tworzone w zgodzie z naturą, dlatego do ich wykańczania nie używamy lakierów, tylko ekologiczne olejowoski.
Wiele systemów okuć i elementów stalowych stosowanych w naszych nowoczesnych stołach zostało zaprojektowanych i wykonanych wyłącznie na potrzeby konkretnych modeli stołów. Dzięki nowoczesnym technologiom cięcia laserowego, wdrożenie innowacyjnych rozwiązań jest stosunkowo proste, powtarzalne i bardzo precyzyjne. Większość elementów okuć dedykowanych produktom MILONI jest wykonana ze stali nierdzewnej, poddanej specjalnej obróbce powierzchniowo-ściernej, co zapewnia ich wysoką estetykę i niespotykaną trwałość.

Deszcz nagród dla designerskich stołów drewnianych

Nowoczesne stoły drewniane MILONI zdobywały prestiżowe nagrody w różnych konkursach. Przed kilkoma laty, w cieszącym się renomą konkursie „Diament Meblarstwa 2014”, zwyciężył nowoczesny stół FRAME. Dwa lata później kapituła zdecydowała, że na „Diament Meblarstwa 2016” w pełni zasłużył nowoczesny stółLOFT. Ponadto stół LOFT dostał się do finału konkursu „Dobry Wzór 2016”.

Nowoczesny stół drewniany – wyczekiwany i wymarzony

Warto pamiętać, że oprócz stołów z oferty katalogowej realizujemy również stoły na zamówienie. Jesteśmy przekonani, że ten idealny, najpierw wypatrzony, później świadomie wybrany, stół nowoczesny, może być właśnie produktem MILONI. Czekamy na Ciebie i Twój wybór.