BIURKA DREWNIANE NA ZAMÓWIENIE

Biurko na zamówienie

BIURKA drewniane na wymiar

Drewniane biurka to meble, które w naturalny sposób znalazły się w ofercie MILONI. Tylko jeden mebel może wyznaczyć centrum strefy pracy lub nauki i jednocześnie zdecydować o charakterze przestrzeni. Tym meblem jest biurko, a czas, który przy nim spędzamy, nieustannie ulega wydłużeniu. Coraz większy nacisk na komfort pracy, zarówno tej biurowej jak i zdalnej, wymaga zaaranżowania specjalnych przestrzeni. Rosnąca popularność systemu home office sprawia, że wybór odpowiedniego modelu biurka stał się niezwykle ważny. Warto zdecydować się na biurko drewniane, które jest ergonomiczne, a jednocześnie piękne i niepowtarzalne. Warto uświadomić sobie, że nie ma dwóch identycznych dębowych biurek – każde z nich będzie unikalne, a obcowanie z pięknem naturalnego drewna sprzyja komfortowi w pracy.

W MILONI wykonujemy biurka na zamówienie tak, żeby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie tego rodzaju mebli. Najczęściej na życzenie Klientów modyfikujemy wymiary biurek i odcienie olejowosków.

Wykonujemy również biurka drewniane na zamówienie dokładnie według projektu Klienta – pod warunkiem, że nie są to kopie biurek innych producentów.

 

DOPASUJ BIURKO MILONI DO SWOICH POTRZEB


Wybierz model


Wybierz rozmiar


Wybierz kolor

ZAMÓW BIURKO WŁASNEGO PROJEKTU

Masz własny pomysł na wymarzone biurko? Możemy go dla Ciebie wykonać! Opisz swój projekt i prześlij rysunki. Kliknij przycisk poniżej, aby przejść do kreatora.

BIURKA NA ZAMÓWIENIE - REALIZACJE

Wybierając drewniane biurka na zamówienie, warto przemyśleć kilka spraw. Pierwszą z nich jest rozmiar biurka, ważne jest, by biurko na zamówienie dobrze wpasowało się we wnętrze. Zbyt duże biurko może zdominować przestrzeń, natomiast zbyt małe może być niewygodne w codziennym użytkowaniu. Dlatego na etapie projektowania dobrze jest naszkicować kredą na podłodze obrys biurka. Ten prosty zabieg zdecydowanie ułatwi wybór odpowiednich gabarytów mebla.

Bardzo istotna w specyfikacji jest też kolorystyka biurka. Produkowane w MILONI biurka na zamówienie wykonane są w 100% z drewna, którego barwa i rysunek są za każdym razem niepowtarzalne i unikatowe – tak jak surowiec, z którego powstały. Z tego powodu biurko drewniane na zamówienie będzie się nieco różniło kolorystycznie od podłogi czy mebli wykonanych z płyt laminowanych okleiną syntetyczną. Na życzenie Klienta wykonujemy próbki wybarwień drewna. Dzięki nim łatwo można sprawdzić, jaki kolor drewna najlepiej będzie pasował do wnętrza, w którym stanie biurko na zamówienie.

Zapraszamy do skorzystania z naszego kreatora przygotowanego do prostego i szybkiego wysyłania zapytań. Na każdą wiadomość odpisujemy, załączając kompleksową ofertę prezentującą możliwości wykonania biurka według wcześniej przesłanej specyfikacji. W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z zespołem MILONI, przed którym drewniane biurka na zamówienie nie mają żadnych tajemnic.

Warto również pamiętać, że oprócz biurek produkujemy także inne meble na zamówienie.