Kolekcja Blox

Kolekcja BLOX MILONI

Kolekcja BLOX powstała jako uzupełnienie stołów rozkładanych BLOX oraz krzeseł BLOX produkcji MILONI. Meble z tej serii łączy ta sama stylistyka oraz podobne rozwiązania techniczne. Cechą charakterystyczną całej kolekcji BLOX jest widoczny przekrój nóg na płaszczyźnie blatu każdego mebla, tak samo jak ma to miejsce w stole BLOX.

Podstawowymi elementami serii BLOX są komody, stoliki kawowe oraz szafki RTV. Szuflady i drzwiczki mebli BLOX wyposażone są w system bezuchwytowego otwierania (Tip-On). Rozmieszczenie drzwiczek, szuflad i półek można dowolnie konfigurować, tak by szafki i komody BLOX jak najlepiej spełniały potrzeby przyszłych właścicieli. Możliwe jest również zamówienie drzwiczek z przyciemnianego szkła. Wymiary zewnętrzne mebli drewnianych z kolekcji BLOX mogą być dopasowane do indywidualnych wymagań Klienta.

Podczas realizacji zamówienia na szafki RTV, z każdym Klientem indywidualnie ustalamy położenie otworów pod kable, umiejscowienie tylnej ścianki w przestrzeni otwartej oraz ewentualne przepusty kablowe w górnym blacie. 

Cała kolekcja mebli BLOX dostępna jest w sześciu podstawowych kolorach MILONI.