5 najciekawszych kanałów o projektowaniu wnętrz na YouTubie

W Internecie publikowanych jest coraz więcej wartościowych treści, liczonych w godzinach filmów na temat domowych metamorfoz, aranżacji mieszkań czy najnowszych trendów. Oto 5 najciekawszych kanałów, z których można czerpać wiedzę na temat projektowania wnętrz. Każdy inny, wszystkie inspirujące.

Atoato – Projektowanie Wnętrz Poznań

Źródło: Atoato

Twórczyni: Agnieszka Pasieka-Adamek

Data dołączenia: 10 września 2015 r.

Liczba wyświetleń*: 250.815

Liczba subskrypcji*: 3,37 tys.

Planujesz urządzanie domu lub mieszkania? Lepiej trafić nie można! Na kanale Atoato – Projektowanie Wnętrz Poznań znajdziesz odpowiedzi na wszystkie trudne pytania. Wystarczy, że obierzesz „Kurs na wnętrze”, czyli kurs online poświęcony urządzaniu wnętrz, a prowadzony przez Agnieszkę Pasiekę-Adamek, właścicielkę Studia Projektowania Wnętrz Atoato z Poznania. Z jej filmów dowiesz się m.in., jak dopasować kolory do wnętrza albo udasz się z wizytą do sklepu, w którym nauczysz się dobierać płytki drewnopodobne do stołu dębowego.

Źródło: Atoato
Źródło: Atoato

Green Canoe

Green Canoe
Źródło: Green Canoe

Twórczyni: Joanna Marciniak-Wróblewska

Data dołączenia: 18 lutego 2015 r.

Liczba wyświetleń*: 11.106.161

Liczba subskrypcji*: 63,7 tys.

Joanna Marciniak-Wróblewska zaprasza na fascynujący rejs Green Canoe. To podróż po wnętrzach, dekoracjach i ogrodach, podczas której twórczyni kanału udowadnia, że najlepsze są wybory oparte na jakości, a nie ilości. Joanna Marciniak-Wróblewska jest również autorką książki „Przy stole”, w której zdradza m.in. sekrety na wiosenne, inspirowane naturą, dekoracje stołów. Jej kanał jest zresztą przez wiele osób uznawany za jedno z najlepszych źródeł inspiracji dla wszystkich tych, którzy szukają pomysłów na udekorowanie drewnianego stołu. Większość materiałów na Green Canoe ma charakter poradnikowy, nie brakuje też testów i rozmów z ekspertami.

Żródło: Green Canoe
Żródło: Green Canoe

Homebook.pl

Homebook.pl
Źródło: Homebook.pl

Data dołączenia: 11 maja 2015 r.

Liczba wyświetleń*: 14. 596. 569

Liczba subskrypcji*: 33,4 tys.

Na krótkiej liście najciekawszych kanałów o projektowaniu wnętrz na YouTubie nie może zabraknąć Homebook.pl. Spośród innych vlogów wyróżnia go bogaty wybór filmów, podzielonych na kilka cyklów np. „Wnętrza 360o”, „Wnętrza z duszą”, „DIY – Zrób to sam!”, „10 pomysłów na …” czy „Blogerki w akcji”. Homebook.pl to platforma z zaskakującym podejściem do prezentacji wnętrz. Jak nietrudno zauważyć, filmy są zdecydowanie krótsze, często kilkuminutowe, a ich twórcy zdają się być mocno skoncentrowani na parametrach nieruchomości i szczegółach, które koniec końców okazują się istotne w przypadku każdej aranżacji.

Źródło: Homebook.pl

Mo Home

Źródło: Mo Home

Twórczyni: Katarzyna Wieteha

Data dołączenia: 27 sierpnia 2012 r.

Liczba wyświetleń*: 159.759

Liczba subskrypcji*: 1,59 tys.

Katarzyna Wieteha, autorka vloga i jednocześnie bloga Mo Home, dawniej Model’s Outfit, zajmuje się m.in. architekturą wnętrz. Lubi wyszukiwać gadżety, nie tylko do wnętrz, które sprawiają, że życie staje się prostsze i piękniejsze. Na co dzień podejmuje na swoich social mediach wiele ciekawych tematów, pokazuje m.in. relacje z frontu robót remontowych, a także te przyjemniejsze chwile, do których należy aranżacja przestrzeni. Twórczyni kanału na jednym z filmów opowiada o przeprowadzkowych planach, siedząc przy stole AVANGARDE marki MILONI.

Źródło: Mo Home
Źródło: Mo Home

Wnętrza Zewnętrza

Źródło: Wnętrza Zewnętrza

Twórczyni: Magda Motrenko

Data dołączenia: 30 lis 2014

Liczba wyświetleń*: 7.785.334

Liczba subskrypcji*: 64,5 tys.

Magda Motrenko z kanału Wnętrza Zewnętrza zachęca do tego, by zajrzeć do pięknych domów i porozmawiać o urządzaniu wnętrz. Każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie: nie tylko home toury, ale też różne vlogi dotykające tematu wyposażenia mieszkań. Youtuberka odwiedza fabryki płytek, testuje sofy i pokazuje, co wybiera do własnego domu. Magda Motrenko gwarantuje różnorodność tematów, od prezentacji produktów w duchu zero waste po film pt. „Przygotowujemy świąteczny stół. Ile zapłaciliśmy?”

Źródło: Wnętrza Zewnętrza
Źródło: Wnętrza Zewnętrza

*Statystyki z 1 czerwca 2020 r.

More about