Okrągłe stoliki kawowe drewniane

Stoliki kawowe

Stolik kawowy – zaproś go na salony.


Nowoczesne stoliki kawowe mogą mieć różne kształty. W tej kategorii prezentujemy stoliki kawowe drewniane o kwadratowych i prostokątnych blatach. 

Jednym z nich jest FRAME, czyli nowoczesny stolik o charakterystycznych metalowych nogach, a drugim BLOX – dębowy stolik o prostej i solidnej formie. Oba drewniane stoliki kawowe są dostępne w 6 podstawowych kolorach MILONI. Dodatkowo, metalowe nogi w modelu FRAME można wybrać w wersji czarny mat, biały mat lub INOX. Na indywidualne zamówienie możliwe są dalsze modyfikacje zarówno kolorów, jak i gabarytów mebli MILONI.

FRAME reprezentuje stoliki kawowe nowoczesne – połączenie metalu i drewna wpisuje się w najnowsze trendy wnętrzarskie. Designerskie stoliki kawowe często posiadają zdecydowany akcent kolorystyczny. W modelu FRAME tę rolę spełniają metalowe nogi stolika – na indywidualne zamówienie mogą być wykonane w dowolnym kolorze z palety RAL.

Jeśli chodzi o stoliki kawowe drewniane z kwadratowym blatem, stoliki BLOX nie mają sobie równych. Ich prosta i proporcjonalna forma sprawia, że nowoczesne stoliki kawowe BLOX mogą być  pięknym, a zarazem funkcjonalnym uzupełnieniem każdego stylowego salonu.

Wybierając jeden ze stolików kawowych MILONI, warto także rozważyć zakup innych mebli z tej samej serii. Stoliki kawowe nowoczesne prezentowane na tej stronie to tylko część kolekcji BLOX i FRAME.

W naszej ofercie są też stoliki kawowe nowoczesne z okrągłym blatem. Można je znaleźć w zakładce Okrągłe stoliki kawowe.