Nowoczesne krzesła drewniane

Krzesła MILONI

Krzesło – kiedy potrzeba wsparcia i solidnego oparcia. 


Krzesła dębowe MILONI polecamy szczególnie tym, którzy wybrali już swój stół MILONI, a teraz chcą dobrać do niego nowoczesne krzesła. Decydując się na taki zestaw od MILONI, można mieć pewność, że meble będą do siebie pasowały pod względem stylu, jakości wykonania, a także odcieni drewna.

Choć produkujemy krzesła nowoczesne w formie, robimy to tradycyjnymi metodami stolarskimi. Nasze krzesła są wykonane w całości z drewna dębowego, a ich poszczególne elementy są połączone za pomocą czopów i wpustów. Przekroje konstrukcyjnych elementów zostały tak przemyślane, żeby nawet najbardziej designerskie krzesła bez problemu wytrzymały standardowe obciążenia.

Gięte oparcie każdego krzesła MILONI jest klejone w prasie z kilku warstw drewna. Używamy specjalnych szablonów, żeby uzyskać odpowiednie wyprofilowanie i kształt oparcia. Nie przecinamy słojów drewna, ponieważ zależy nam na zachowaniu naturalnego, pięknego rysunku dębu. Wygięte deski oparcia są trwałe, a ich estetyka ma ogromny wpływ na odbiór wizualny krzesła.

Krzesła MILONI to krzesła nowoczesne. Charakteryzują je proste linie i nieskomplikowana forma. Choć modeli krzeseł MILONI jest niewiele, to pasują one do wielu różnych stołów. Nowoczesne krzesła dębowe MILONI można dowolnie aranżować i zestawiać ze stołami naszej produkcji – na przykład krzesła AVANGARDE dobrze komponują się zarówno ze stołem jadalnianym z tej samej serii, jak i z tym z kolekcji FOX czy BLOX.

Nasze nowoczesne krzesła drewniane są wykończone z dbałością o szczegóły. Wszystkie nogi krzeseł, niezależnie od modelu, są podklejone filcem. Dzięki temu krzesła nie rysują podłóg, nawet przy częstym przesuwaniu.

Krzesła MILONI można zamówić z siedziskiem tapicerowanym lub twardym. Siedzisko twarde jest wykonane z drewna dębowego i olejowane – tak jak pozostałe elementy krzesła. Natomiast siedzisko tapicerowane można wybrać w jednym z 6 kolorów naturalnej skóry bydlęcej lub w jednym z 12 kolorów tkaniny tapicerskiej z funkcją łatwego czyszczenia (Easy Clean). 

Jeśli chodzi o krzesła na zamówienie, materiał na obicie siedziska może być dostarczony lub wskazany przez Klienta. Dostępne są również inne formy tapicerowania. W sprawie szczegółów najlepiej skontaktować się z zespołem MILONI – telefonicznie bądź przez formularz kontaktowy.

W MILONI można też zamówić nietypowe krzesła nowoczesne, krzesła designerskie wyższe lub niższe niż standardowe, a nawet krzesła barowe, czyli hokery.

Zobacz także stoły MILONI i poznaj nasze kolekcje mebli. Dzięki nim Twoje krzesła mogą zyskać doborowe towarzystwo!