Nowoczesna komoda drewniana

Komody MILONI

Kto wie, co się w nich jeszcze mieści...


W ofercie MILONI są cztery nowoczesne komody drewniane, każda z innej kolekcji. Komoda BLOX to mebel o solidnej bryle, który jest świetnym uzupełnieniem stołu i szafki RTV z serii BLOX. FRAME ma charakterystyczne metalowe nogi i reprezentuje najbardziej nowoczesne komody. Model FOX wyróżnia się pionowym usłojeniem frontów i doskonale pasuje zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i tych w stylu retro. OX to subtelna i lekka w formie komoda z niesymetrycznym podziałem frontów. Wszystkie komody MILONI wykonane są z drewna dębowego.

Komody drewniane MILONI to komody nowoczesne, a wyróżniają je innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz świetny polski design. Wszystkie nasze komody drewniane wyposażone są w wysokiej jakości okucia i zawiasy firmy BLUM. Standardowo w szufladach komód stosujemy technologię najnowszej generacji, czyli bezuchwytowy system otwierania Tip-On. Alternatywnie wykonujemy podfrezowanie frontów umożliwiające ich otwieranie w systemie prowadnic z cichym dociągiem. Na indywidualne zamówienie w szufladach i drzwiczkach możemy też zamontować uchwyty wskazane przez Klienta.

Drewniane komody nowoczesne to meble, które można personalizować. W zależności od konkretnego modelu oraz od życzenia Klienta, komody drewniane mogą zawierać szafki, szuflady, półki i przestrzenie otwarte – w niemal dowolnej konfiguracji. Komody drewniane nowoczesne potrafią skrywać wiele różnych przedmiotów. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o formie mebla, warto przemyśleć, co będzie przechowywane w każdej z części. Z doświadczenia wiemy, że szafka umieszczona pod szufladą nie jest zbyt wygodna w użytkowaniu (żeby się do niej dostać, trzeba się pochylić lub uklęknąć). Lepszym rozwiązaniem może być szuflada umieszczona na dole komody. Warto też rozważyć opcję z szafką na całej wysokości frontu i z osobnym pionem szuflad.

Designerskie komody dębowe MILONI to meble bardzo uniwersalne i odnajdą się w każdej przestrzeni – mogą stać w salonie, w jadalni, w sypialni czy w holu. Warto je odpowiednio wyeksponować, by stały się pięknym i stylowym akcentem pomieszczenia, do którego trafią.

Warto wiedzieć, że produkujemy także komody na zamówienie. Takie komody mogą być mniejsze lub większe od standardowych. Jesteśmy w stanie stworzyć także drewniane komody w wersji wiszącej. Przy takim rozwiązaniu odpowiednio wzmacniamy plecy mebla, jednak Klient musi też upewnić się, że ściana, na której zamontuje komodę, utrzyma cały jej ciężar. Komody nowoczesne, które nie mają nóg, to dość wyjątkowe meble na zamówienie.

Zobacz także stoły, stoliki kawowe oraz szafki RTV produkcji MILONI i wybierz te, które najlepiej pasują do wybranej przez Ciebie komody.