Nowoczesne drewniane szafki RTV

Szafki RTV MILONI

Szafki RTV – podstawa Twojej rozrywki.


Nowoczesne szafki RTV to meble, które umożliwiają użytkownikom komfortowe korzystanie ze sprzętu audio-wideo. Klasyką gatunku jest centralna przestrzeń, w której zmieści się odtwarzacz DVD, dekoder lub radio, oraz dwie szuflady lub dwie pary drzwiczek po bokach. Za drzwiczkami szafek można schować mnóstwo akcesoriów, a w szufladach całe kolekcje płyt.

Coraz częściej zdarza się, że szafka RTV stoi w otwartej przestrzeni połączonej z jadalnią. W takiej sytuacji nie powinna zbytnio odbiegać stylem od znajdującego się w pobliżu stołu czy komody. Z tego powodu warto rozważyć zakup szafki RTV razem z innymi meblami z tej samej kolekcji. 

Drewniane szafki RTV to najczęściej wybierane w MILONI meble na zamówienie. Wprowadza się w nich najwięcej modyfikacji, ponieważ nowoczesne szafki RTV muszą być dopasowane do konkretnego sprzętu. Powinny pozwalać na swobodne podłączenie stojących nieopodal głośników, a jednocześnie sprytnie zakrywać kontakty. Muszą też mieć odpowiednią wysokość, żeby wygodnie było oglądać telewizję lub zmieniać płyty w odtwarzaczu. Dodatkowo dobrze jest je dopasować do długości konkretnej ściany albo wnęki.

Szafki RTV drewniane wykonane są z polskiego dębu, którego barwę można wybrać z sześciu podstawowych kolorów MILONI. Warto jednak zadbać o to, by szafka dobrze komponowała się z innymi meblami pod względem kolorystyki. Na indywidualne zamówienie szafki RTV nowoczesne możemy wykończyć olejowoskiem w kolorze spoza oferty standardowej.

Nawet jeśli Klient wybiera szafki RTV nowoczesne ze standardowej oferty MILONI, zawsze ustalamy z nim rozmieszczenie kabli i niezbędne otwory – zarówno te w plecach szafki, jak i te łączące przestrzenie boczne z częścią centralną. Na życzenie Klienta możemy także cofnąć tylną ściankę szafki lub zrobić plecy częściowe, pozostawiając zewnętrzne boki w pełnej szerokości. Dzięki temu powstanie wolna przestrzeń między wnętrzem szafki a ścianą. W tej przestrzeni z łatwością ukryją się wszelkie połączenia kablowe, a mebel będzie można dosunąć do samej ściany. 

Standardowo szafki RTV drewniane z kolekcji MILONI mają lekko cofnięte nóżki, żeby mogły stać przy samej ścianie, nawet jeśli jest ona wykończona listwą przypodłogową.

Designerskie szafki RTV mogą być także podwieszane. Tego rodzaju szafki RTV nowoczesne nie muszą posiadać nóżek. To rozwiązanie wymaga jednak mocowania na ścianie, która będzie w stanie utrzymać ciężar mebla i całego sprzętu.

Jeśli podobają Ci się drewniane szafki RTV produkcji MILONI, koniecznie zobacz też nasze stoliki kawowe i komody. Jeśli natomiast w standardowej ofercie MILONI nie ma idealnej szafki dla Ciebie, to mimo wszystko mamy dobrą wiadomość – Twój wymarzony mebel może być wykonany w MILONI jako szafka RTV na zamówienie.