Nowoczesne meble drewniane na zamówienie

Meble na zamówienie

Nowoczesne meble drewniane na wymiar

W MILONI, poza meblami ze standardowej oferty, produkujemy też meble na zamówienie. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i staramy się dopasować każdy mebel do ich indywidualnych potrzeb. Drewniane meble na zamówienie są najczęściej wybierane jako uzupełnienie katalogowej kolekcji mebli MILONI, choć nie zawsze – mamy doświadczenie w realizowaniu zamówień będących całkowicie autorskimi pomysłami Klientów. Poniżej na stronie umieściliśmy zdjęcia przedstawiające wybrane meble drewniane na zamówienie (MEBLE NA ZAMÓWIENIE – REALIZACJE).

DOPASUJ MEBEL MILONI DO SWOICH POTRZEB


Wybierz model


Wybierz rozmiar


Wybierz kolor

ZAMÓW MEBEL WŁASNEGO PROJEKTU

Masz własny pomysł na wymarzony mebel? Możemy go dla Ciebie wykonać! Opisz swój projekt i prześlij rysunki. Kliknij przycisk poniżej, aby przejść do kreatora.

MEBLE NA ZAMÓWIENIE - REALIZACJE

W MILONI produkujemy meble drewniane na zamówienie niemal każdego rodzaju, pod warunkiem że nie wymagają one specjalistycznego montażu u Klienta. Można u nas zamówić biurka, ławki, stołki, witryny, regały, kredensy, szafki, biblioteczki i inne meble wolnostojące. Warto wiedzieć, że stoły, szafki RTV i komody na zamówienie mają osobne zakładki na naszej stronie.

Popularnymi meblami na zamówienie są biurka. Od stołów odróżnia je najczęściej zestaw podwieszanych szuflad i nieco inne wymiary. Do biurek wolnostojących zwykle dodajemy tylną ściankę (blendę).

Często zamawiane u nas są też stoły konferencyjne. To, co je charakteryzuje, to najczęściej duże wymiary, brak funkcji rozkładania i wpuszczane w blat porty zasilające lub przepusty kablowe.

Zainteresowaniem cieszą się także witryny i kredensy. Ten rodzaj mebli cechują przeszklone fronty w części górnej oraz spersonalizowana konfiguracja półek i szuflad w części dolnej. Rozmiary, styl i funkcje zamawianych mebli są zawsze starannie dobierane do potrzeb Klienta. Nowoczesne meble na zamówienie muszą być również bezpieczne. Szkło stosowane przez nas we frontach drzwiczek i w półkach jest hartowane lub klejone. Takie szkło jest bardziej odporne na stłuczenie, a ryzyko skaleczenia nim jest zredukowane do minimum.

Toaletki i konsole to meble na zamówienie, które świetnie sprawdzają się zarówno w przestronnych holach, jak i niewielkich sypialniach. Funkcje i wygląd tych mebli mogą być różne – w zależności od życzenia Klienta.

Ławki, ławeczki i stołki to kolejne meble drewniane na zamówienie, jakie jesteśmy w stanie stworzyć. Te popularne kiedyś sprzęty przeznaczone do siedzenia obecnie znów wracają na salony – tym razem jako nowoczesne meble na zamówienie, podkreślające charakter wnętrza.

Głównym materiałem, jakiego używamy do produkcji drewnianych mebli na zamówienie, jest polski dąb. Ten szlachetny gatunek drewna standardowo barwimy na jeden sześciu kolorów MILONI, ale możemy również dobrać kolor drewna do próbki przysłanej do nas przez Klienta. Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie stworzyć również meble z jesionu, orzecha amerykańskiego i klonu.

W MILONI cenimy sobie solidne rzemiosło. Mimo że każdy mebel na zamówienie jest wykonywany indywidualnie jako jeden niepowtarzalny egzemplarz, to dbamy o jakość jego wykonania tak, jak w przypadku mebli z naszych kolekcji. Wysyłając Klientom gotowe meble na zamówienie, zawsze mamy pewność, że zostały on dopracowane w każdym detalu, zgodnie ze stolarską sztuką.