Nowoczesne meble drewniane na zamówienie

Meble na zamówienie

Nowoczesne meble drewniane na wymiar

W MILONI, poza meblami ze standardowej oferty, produkujemy również meble na zamówienie. Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i staramy się dopasować nietypowe meble do indywidualnych potrzeb. Drewniane meble na zamówienie są najczęściej zamawiane jako uzupełnienie kolekcji standardowych mebli MILONI, choć nie zawsze – mamy doświadczenie w realizowaniu zamówień będących od początku całkowicie autorskim pomysłem klientów. Poniżej na stronie umieściliśmy zdjęcia przedstawiające wybrane meble z naszej produkcji na zamówienie (MEBLE NA ZAMÓWIENIE - REALIZACJE) . 

DOPASUJ MEBEL MILONI DO SWOICH POTRZEB


Wybierz model


Wybierz rozmiar


Wybierz kolor

ZAMÓW MEBEL WŁASNEGO PROJEKTU

Masz własny pomysł na wymarzony mebel? Możemy go dla Ciebie wykonać! Opisz swój projekt i prześlij rysunki. Kliknij przycisk poniżej, aby przejść do kreatora.

MEBLE NA ZAMÓWIENIE - REALIZACJE

Popularnymi meblami na zamówienie są biurka. Od stołów odróżnia je najczęściej zestaw podwieszanych szuflad i indywidualne wymiary. Dla biurek wolnostojących warto przewidzieć blendę zasłaniającą od strony przeciwnej do użytkownika. 

Kolejną kategorią mebli na zamówienie są stoły konferencyjne. Charakteryzuje je w zdecydowanej większości duży wymiar, brak funkcji rozkładania i wpuszczane w blat porty zasilające lub przepusty kablowe. 

Zainteresowaniem cieszą się także witryny i kredensy. Ten rodzaj mebli charakteryzują zazwyczaj przeszklone górne fronty i indywidualne konfiguracje półek i szuflad w dolnej części. Rozmiary, styl i funkcje zamawianych mebli dobieramy bardzo starannie, żeby umożliwić jak największy komfort przechowywania. Nowoczesne meble na zamówienie muszą być również bezpieczne. Stosowane przez nas szkło umieszczone we frontach drzwiczek i tworzące półki jest hartowane lub klejone, co oznacza, że nawet podczas stłuczenia jest ono bezpieczne dla użytkownika. 

Osobną serią mebli drewnianych, jakie w MILONI realizujemy, to ławki, ławeczki i stołki. Te popularne kiedyś meble przeznaczone do siedzenia obecnie ponownie wracają na salony jako nowoczesny mebel wykonany na zamówienie i dopasowany do całości wnętrza. 

Meblami realizowanymi na zamówienie, świetnie sprawdzającymi się zarówno w przestronnych holach jak i niewielkich sypialniach, są toaletki i konsole. Doceni je każda pani domu, tym bardziej kiedy ich funkcja i wygląd zostaną dopasowane do jej potrzeb.

W MILONI produkujemy na zamówienie meble niemal każdego rodzaju, pod warunkiem, że nie wymagają one specjalistycznego montażu u klienta. Mogą to być regały, biblioteczki i inne meble wolnostojące, których design i funkcja bedą odpowiadać właścicielowi. 

Głównym materiałem, jakiego używamy do produkcji drewnianych mebli na zamówienie jest polski dąb. Ten szlachetny gatunek drewna standardowo barwimy na sześć podstawowych kolorów, ale często zdarza nam się dopasowanie koloru pod przysłaną do nas próbkę czy wzór. Poza dębem, realizujemy również meble na zamówienie z jesionu, orzecha amerykańskiego i klonu. 

Mimo że meble drewniane na zamówienie są zawsze wykonywane indywidualnie jako jeden, niepowtarzalny egzemplarz, dbamy o jego jakość równie starannie, jak w przypadku pozostałych produkowanych przez nas mebli. Cenimy sobie solidne rzemiosło i wysyłając do naszych klientów gotowy mebel na zamówienie mamy pewność, że został on dopracowany w każdym detalu, zgodnie ze sztuką stolarskiego rzemiosła.