Magda Nowotnik

Magda Nowotnik

Projektant, architekt i fotograf. Ukończyła Wydział Architektury na Politechnice Gdańskiej. W MILONI pełni funkcje związane z projektowaniem, budową marki i wizerunkiem firmy.
Nadzoruje koncepcje i kierunki nowych projektów i produktów MILONI. Na co dzień buduje wizerunek firmy poprzez działania marketingowe i social media. W ten sposób poznaje potrzeby klientów, by móc przełożyć je na nowe wzory. Od momentu powstania w 2018 r. studia fotograficznego, jest w MILONI głównym fotografem, odpowiedzialnym za materiały reklamowe marki. Współpracuje aktywnie z najlepszymi biurami projektowymi i fotografami w kraju, co pozwala firmie MILONI na prezentację znakomitej jakości zdjęć produktów we wnętrzach najwyższej klasy. Stół LOFT, zaprojektowany przez Magdę zdobył pierwsze miejsce w kategorii Przestrzeń Jadalniana w konkursie „Diament Meblarstwa 2016”oraz został finalistą konkursu „Dobry Wzór 2016” w sferze Domu.

MILONI jest polskim producentem nowoczesnych stołów drewnianych. MILONI wyróżnia dobre wzornictwo, będące połączeniem funkcjonalności, trwałości i estetyki w każdym, nawet najmniejszym, detalu. Proces tworzenia produktów jest pod pełną kontrolę: od projektu, przez kłodę drewna po finalny mebel. Do produkcji stołów wybiera się komponenty najwyższej jakości, gwarantując trwałość gotowych produktów. Meble dębowe wykończone są wyłącznie naturalnymi olejowoskami. Największą siłą marki jest doświadczenie ludzi, którzy ją tworzą. Najlepsze materiały i innowacyjna technologia w rękach doświadczonego zespołu to klucz do powstawanie produktów MILONI o najwyższej jakości. MILONI - TABLES FOR LIFE


Produkty zaprojektowane przez Magdę Nowotnik