Partnerzy

Salony partnerskie

Jeżeli prowadzisz salon i chciałbyś sprzedawać nasze meble, napisz do nas.

Warszawa

Euforma - Showroom Warszawa

Warszawa
ul. Puławska 108/112

tel: +48 22 416 26 76 | +48 789 404 011
warszawa@euforma.pl

Pn-Pt.: 11-19
Sobota: 10-16

9design

Warszawa
ul. Lucerny 25

tel: +48 22 113 99 99
sklep@9design.pl

Pn-Pt.: 10-19
Sobota: 10-17

BBHome - Dom Mody Klif

Warszawa
ul. Okopowa 58/72

tel: +48 694 167 977
klifwarszawa@bbhome.net.pl

Pn-Pt.: 9-21
Sobota: 9-21

BBHome - Warszawa

Warszawa
ul. Burakowska 5/7

tel: +48 22 838 53 81
info@bbhome.net.pl

Pn-Pt.: 10-20
Sobota: 11-20

Polska północna

MILONI

Struga
Struga 2, 77-121 Pomysk Wielki

tel: +48 59 822 58 46
biuro@miloni.pl

Pn-Pt.: 8-16

Euforma - Showroom Gdańsk

Gdańsk
Al. Grunwaldzka 481

tel: +48 789 480 448
gdansk@euforma.pl

Pn-Pt.: 11-19
Sobota: 11-18

Gusma Home

Poznań
ul. Głogowska 261

tel: +48 609 049 849
krzysztof.pieta@gusmahome.pl

Pn-Pt.: 11-18
Sobota: 10-15

Pufa Design

Kołobrzeg
ul. Bałtycka 31/2

tel: +48 884 68 78 88
sklep@pufadesign.pl

Pn-Pt.: 9-17
Sobota: - zamknięte

Euforma - Showroom Bydgoszcz

Bydgoszcz
Tadeusza Kościuszki 27 (wejście od ulicy Chocimskiej)

tel: +48 52 321 56 68 | +48 789 404 010
bydgoszcz@euforma.pl

Pn-Pt.: 10-18
Sobota: 10-15

Sklep i galeria LUMANN

Gdańsk
Aleja Grunwaldzka 14

tel: +48 791 011 323
info@lumann.pl

Pn-Pt.: 10-18
Sobota: 11-15

BBHome - Sopot Kamienny Potok

Sopot
Al.Niepodległości 942

tel: +48 58 342 72 31
sopot@bbhome.net.pl

Pn-Pt.: 10-19
Sobota: 10-19

Iguane Galeria Wnętrz

15-542 Białystok
Ul. Ciesielska 2

tel: +48 85 874 21 70 |+48 608 292 525
iguane@iguane.pl

Pn-Pt.: 9-18
Sobota: 9-15

Polska południowa

Euforma Katowice

Katowice
ul. Porcelanowa 23

tel: +48 32 703 95 55 | +48 502 339 265
katowice@euforma.pl

Pn-Pt.: 10-18
Sobota: 10-17

Andbud

Tarnobrzeg
ul. Kopernika 32

tel: 15 823 01 48 wew. 44
tarnobrzeg@and-bud.com.pl

Pn-Pt.: 9-18
Sobota: -

Sanimex Gliwice

Gliwice
Łabędzka 24

tel: +48 32 270 78 75
galeria@sanimex.pl

Pn-Pt.: 10-19
Sobota: 10-15

Galeria wnętrz DOMAR - I piętro

50-079 Wrocław
UL. Braniborska 14

tel: +48 607 264 652 | +48 609 696 989
domar@design-expo.pl

Pn-Pt.: 10-20
Sobota: 10-18

Rzeczy same

Kraków
ul. Nadwiślańska 11

tel: +48 784 506 604
info@rzeczysame.pl

Pn-Pt.: 11-18
Sobota: 10-16

Europa

Showroom Košice (Słowacja)

Koszyce
Rastislavova 68, 04001 Košice

tel: +421 911 997 935
info@homieconcept.sk

Pn-Pt.: 10-18
Sobota: 10-13

Showroom Bratislava (Słowacja)

Bratysława
Račianska 90, 831 02 Bratislava (LIGHTPARK)

tel: +421 948 861 154
info@homieconcept.sk

Pn-Pt.: 10-18
Sobota: 10-13

Novaraum (Niemcy)

65185 Wiesbaden
Luxemburgstr. 5

tel: +49 01 788 115 288
info@novaraum.de

Pn-Pt.: 14-18
Sobota: 11-15