Komody drewniane na zamówienie

Komody na zamówienie

Komody drewniane na wymiar

Nieodzownym elementem każdej jadalni jest komoda. Komoda pozwala w wygodny sposób przechowywać wszystko, co niezbędne, a jednocześnie wraz ze stołem czy stolikiem kawowym, podkreśla spójność wnętrza. Szczególnie ważne jest zestawienie komody i stołu, ponieważ oba te meble są zazwyczaj niemałych gabarytów i dobrze by było, żeby ze sobą nie rywalizowały, ale harmonijnie współgrały. W przeciwieństwie do stołu, komoda może mieć więcej niż jedno przeznaczenie, ponieważ to, co ma się w niej skrywać jest uwarunkowane stylem życia domowników. Trudno dopasować jeden wybrany mebel do wszystkich potrzeb, jakie komoda ma spełniać, dlatego wykonujemy komody na zamówienie.

DOPASUJ KOMODĘ MILONI DO SWOICH POTRZEB


Wybierz model


Wybierz rozmiar


Wybierz kolor

ZAMÓW KOMODĘ WŁASNEGO PROJEKTU

Masz własny pomysł na wymarzoną komodę? Możemy ją dla Ciebie wykonać! Opisz swój projekt i prześlij rysunki. Kliknij przycisk poniżej, aby przejść do kreatora.

KOMODY NA ZAMÓWIENIE - REALIZACJE

Opcji dostosowania drewnianych komód na zamówienie do indywidualnych potrzeb jest wiele. Pierwsza z nich to dostosowanie wyglądu komody do stołu. Kolejną możliwością jest dostosowanie koloru drewna, tak by wraz z innymi meblami komoda wyglądała jak część jednej, przemyślanej całości.

Dopasowanie wyglądu komody na zamówienie to jednak dopiero początek - „najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”. Wychodzimy z założenia, że przechowywanie powinno być nie tylko estetyczne, ale też bezpiecznie i wygodne. W produkowanych przez nas komodach na zamówienie dostosowujemy ilość i wielkość poszczególnych elementów (szuflady, półki, drzwiczki, szuflady wewnętrzne) do indywidualnych potrzeb. Każdorazowo wysyłamy szkice nietypowych mebli do akceptacji. Takie rozwiązanie sprawia, że nie tylko forma, ale i funkcja mebla może być idealnie dopasowana do przyszłego właściciela.

 Warto podkreślić, że bez względu na wymiar i konstrukcję, fronty produkowanych w MILONI komód na zamówienie zawsze wykonane są z desek, których długość odpowiada długości całego mebla. Rozwiązanie takie, mimo że jest zdecydowanie trudniejsze w realizacji, pozwala uzyskać piękną fakturę drewna na dużej powierzchni, przez co nawet podziały na drzwiczki czy szuflady nie zakłócają płynących linii słojów drewna.

Decydując się na zlecenie wykonania komody na zamówienie, warto na koniec zastanowić się nad miejscem, w którym mebel ten miałby stać. Przykładowo, dobrze byłoby zastosować cofnięcie nóg, jeśli ściana wykończona jest listwą przypodłogową – dzięki temu będzie można swobodnie dosunąć mebel do ściany.