Kolekcja Frame

Kolekcja FRAME MILONI

Kolekcja FRAME to rozwinięcie popularnej serii stołów do jadalni FRAME. W kolekcji znajdują się szafki RTV, stoliki kawowe oraz komody. Wszystkie meble wykonane są z drewna dębowego wykończonego naturalnymi olejowoskami w jednym z sześciu kolorów MILONI.

Cechą wspólną dla całej kolekcji są nogi mebli wykonane z lakierowanego aluminium lub szczotkowanej stali nierdzewnej. Na życzenie Klienta nogi mogą być pomalowane na dowolny kolor z palety RAL, co z pewnością ułatwi dopasowanie mebli z tej serii do każdej przestrzeni. Zarówno komody, jak i szafki RTV z serii FRAME, mają pogrubione blaty z widocznym przekrojem poprzecznym drewna na krótszym boku mebla. Takie rozwiązanie nawiązujące do designu stołu do jadalni FRAME.

Szczególną popularnością cieszą się stoliki kawowe z kolekcji FRAME. Dla zachowania proporcji, w stolikach kawowych zmniejszona została szerokość nogi aluminiowej z 10 do 8 cm. Jak w każdej kolekcji mebli drewnianych, również w kolekcji FRAME możliwe jest modyfikowanie wymiarów, kolorów i funkcji mebli. 

Jeśli potrzebujesz perfekcyjnego dopasowania mebli FRAME do swoich potrzeb, skorzystaj z opcji wykonania ich na zamówienie.