CO NAS WYRÓŻNIA

W MILONI wierzymy, że nie ma piękniejszego i szlachetniejszego surowca meblowego niż pochodzące z serca lasu, stuprocentowe drewno. Każdy nasz produkt to starannie i dokładnie opracowany kawałek natury. Do wykończenia drewna używamy tylko olejów ekologicznych, dzięki czemu jego powierzchnia pozostaje właściwie zabezpieczona i aksamitna w dotyku. 


Projektując nie szukamy kompromisu, lecz stawiamy na ciekawe wzornictwo, w którym odważnie łączymy formy i materiały. Opracowaliśmy innowacyjną technologię, która pozwala wykorzystać zalety drewna, czyniąc je trwałym i stabilnym. Nie łączymy desek na ich długości, dzięki czemu blaty naszych stołów to spójne malowidła drewnianych słojów. 


Staramy się jak najmniej ingerować w naturę, a jednocześnie zapewniać niezawodność naszych produktów. Wyznajemy zasadę, że nasze meble mają nie tylko wyglądać, ale przede wszystkim dobrze i długo służyć. Udaje nam się to osiągnąć, ponieważ dbamy o każdy szczegół w procesie produkcji i używamy najlepszych okuć i komponentów gwarantujących trwałość konstrukcji. 


Z pasją tworzymy nowe projekty, wciąż rozszerzając ofertę. Nie ograniczamy się tylko do naszych własnych propozycji. Jesteśmy otwarci na indywidualne pomysły Klientów. Z przyjemnością sprawimy, że Wasz wymarzony mebel stanie się rzeczywistością.

 

 

ZREZYGNUJ Z TEJ ŚWIETNEJ OFERTY
Otrzymaj
dodatkowe 5% rabatu
na swoje pierwsze zakupy!