KOLORY DREWNA MILONI

W MILONI uważamy, że naturalne drewno potrzebuje naturalnego zabezpieczenia. Dlatego wybór, czym wykańczać nasze produkty był oczywisty: wyłącznie powłoki na bazie naturalnych olejów i wosków. Drewno pokryte olejem oddycha, nie elektryzuje się, a jednocześnie tworzy hydrofobową powłokę, dzięki której staje się odporne na powstawanie plam i działanie detergentów. Jest jedwabiste w dotyku, ma piękny naturalny zapach. Powłoka drewna po olejowaniu jest odporna na ścieranie, nie pęka, nie łuszczy się i nie odpryskuje, drewno zaś zachowuje swój niepowtarzalny rysunek i usłojenie.

Oferowana przez MILONI gama kolorów oparta jest na produktach niemieckiej firmy OSMO, lidera w dziedzinie naturalnych powłok do uszlachetniania drewna. Wykończoną w ten sposób powierzchnię można w łatwy sposób pielęgnować i odnawiać, co pozwala cieszyć się pięknym meblem przez długie lata. Mając świadomość, jak ważne jest ekologiczne i bezpieczne wykończenie drewna, postanowiliśmy używać olejów i wosków, które posiadają atest dopuszczający powierzchnie nimi wykończone do kontaktu z żywnością (wg EN1186 – 11/14) lub do stosowania przy produkcji zabawek dziecięcych (wg EN 71-3). Nasz sposób obróbki i wykończenia drewna jest w 100% zgodny z naturą. Daje niepowtarzalną jakość powierzchni, zapewniając wyjątkową przyjemność bliskiego obcowania z naturalnym drewnem. 

100% natury. 100% satysfakcji. Wybierz swój kolor.

 

 

kolor drewna MILONI - kolor Gray

00 Gray

Delikatny szary kolor, który pozwala na dopasowanie wykończonych nim mebli do każdego wnętrza. Jest to neutralny odcień szarości, znakomicie łączący się z innymi  gatunkami drewna czy wybarwieniami.  Kolor GRAY będzie doskonale harmonizować z wnętrzami  zarówno stylizowanymi, jak i  nowoczesnymi.


kolor drewna MILONI - kolor Off White

01 Off White

Kolor dający efekt rozbielanego drewna. Wyraźnie pozostające w porach białe wykończenie podkreśla naturalny rysunek drewna. Stoły w kolorze OFF WHITE znakomicie komponują się zarówno z nowoczesnymi wnętrzami w stylu minimal, jak i z tymi utrzymanymi w konwencji Shabby Chic czy prowansja.


kolor drewna MILONI - kolor Pure

02 Pure

Wykończenie pozwalające zachować naturalny kolor i wzór drewna dzięki specjalnej kompozycji olejów. Drewno olejowane kolorem PURE będzie posiadać tę samą barwę i odcień od momentu wystrugania surowej deski aż po produkt finalny. 


kolor drewna MILONI - kolor Natural

03 Natural

Ci, którzy poszukują tradycyjnego wykończenia drewna, zachwycą się kolorem NATURAL. To najbardziej klasyczna wersja wykończenia dębu. Nasycona i ciepła barwa drewna perfekcyjnie oddaje to, co w naturalnym dębie najpiękniejsze. Doskonale komponuje się z dębowymi podłogami wykończonymi bezbarwnymi olejami lub lakierami. 


kolor drewna MILONI - kolor Tobacco

04 Tobacco

Ten kolor ociepli klimat każdego wnętrza. TOBACCO to doskonały wybór dla miłośników stylu zarówno nowoczesnego, jak i klasycznego – dla wszystkich tych, którzy poszukują mebli wykończonych w odcieniach złotego brązu i miedzi. TOBACCO wyraźnie podkreśla rysunek naturalnego drewna. 


kolor drewna MILONI - kolor Cacao

05 Cacao

Ciemnobrązowy kolor uzyskany dzięki barwieniu drewna dębowego olejem o czarnej barwie. Podobnie jak tradycyjna ciemna czekolada, kolor CACAO ma swój niepowtarzalny charakter. Ten kolor polecamy wszystkim tym, którzy poszukują wyraźnego głębokiego brązu podobnego do najciemniejszych gatunków drewna egzotycznego.


kolor drewna MILONI - kolor Nutty

06 Nutty

Ciepły odcień brązu, który nawiązuje do drewna orzechowego lub lekko wędzonego drewna dębowego. NUTTY wspaniale podkreśla naturalny rysunek drewna, uwydatniając piękno dębu. Meble wykończone w tym odcieniu znakomicie komponują się we wnętrzach w stylu nowoczesnym, pasują także do skandynawskich i eklektycznych aranżacji.


Otrzymaj bezpłatny próbnik kolorów MILONI. Do zamówienia próbnika niezbędne jest podanie adresu do przesyłki.
Po otrzymaniu zamówienia wysyłamy próbnik za pomocą Poczty Polskiej.

Zamów próbki

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
Bezpłatny próbnik kolorów MILONI zostanie wysłany
wkrótce za pośrednictwem Poczty Polskiej
na adres podany w wiadomości.
ZREZYGNUJ Z TEJ ŚWIETNEJ OFERTY
Otrzymaj
dodatkowe 5% rabatu
na swoje pierwsze zakupy!